Volkswagen Classic Club - Erdoğan Özelçi

Dünyanın en sevimli klasik otosu... 

Volkswagen Classic Club 1996 yılında vosvos tutkunlarına vosvos temin etmek için kuruldu. İlk zamanlarda vosvosları severleriyle buluştururken daha sonra bununla kalmayıp zaman içinde tüm klasik volkswagen tamiri ile bakımına, kaportasından boyasına kadar her türlü işi yapar hale geldik. Biz farklı işleri bir araya getirerek "Konsept Volkswagen Atölyesi" oluşturduk.

Atölyemizde bir volkswagenin ihtiyaç duyabileceği restorasyon, yedek parçadan günlük bakıma kadar aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti veriyoruz. Dünyanın dört bir yanından yedek parça ve aksesuar ithalatı yapıyoruz. Aradığınız her türlü parçaları ve spesiyal aksesuarları da atölyemizde bulabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizle kaporta, boya, döşeme, elektrik, mekanik, motor ve restorasyona kadar tüm hizmetlerde kendini kanıtlamış bir firmayız. Yaptığımız işi severek ve profesyonelce yapıyoruz bu bağlamda VW Classic Club Türkiye'de bu işi yapan ilk ve tek firmadır.

beetle yedek parça 

Vosvoslara olan hayranlığımız ve tutkumuz onların ruhlarını hissedip, kimyalarını çözme işine kadar sürükledi bizi.Nesli tükenmekte olan bu sevimli yaratıkları hayata döndürmeyi kendimize amaç edindik.Biz volkswagene öncelikle büyük bir saygı duyup, onun o zamanki teknolojiyle bu kadar mükemmel üretilmiş oluşuna gıpta ile bakıyoruz. Mükemmelliği ve sevimliliği bu kadar kendinde özdeşleştiren, dünyanın her dilinde kendine özel bir adı olan başka bir araç yoktur.

Onların devamlılığını sağlamak, yok olup gitmelerini önlemek ve dillerinden anlamayanların ellerinde heba olmalarına göz yummak yerine onları hayatta tutacak her türlü parça ve ekipmanın tedariğini sağlıyoruz. Vosvosları hayata döndürmek derken tamiratından ve yüzeysel toplanmasından bahsetmiyoruz sadece. Biz bir vosvosu fabrika çıkış haline geri getiriyoruz. Kaportasından boyasına, döşemesinden motoruna kadar ilk günkü gibi sorunsuz halde size teslim ediyoruz.

Müşterinin isteği doğrultusunda yılına ve modeline göre en orijinal vosvosu yapıyoruz. Atölyemizde işinde uzman ustalarla, her aşaması büyük bir itina ve özen gösterilerek titizlik içerisinde yapılan araçları müşteriye sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Volkswagen sahibi olmak aynı zamanda büyük bir lüks sahibi olmak demektir, zevk sahibi olmak demektir. Bugün en pahalı son model arabalarda bile standardının dışına çıkamıyorsunuz oysa ki biz Volkswagen de istediğiniz renkten döşemesine, yedek parçasından her araca takılacak aksesuarlara kadar siz belirliyorsunuz, sizin zevkinize göre sıfırdan yapılmış bir araç sahibi oluyorsunuz.

Volkswagen Classic Club volkswagene dair her şeyi bünyesinde barındıran atölyedir. Kapıya bırakılan çürükler içinde hurda bir aracın büyük bir değişim geçirerek fabrika ayarlarına döndüğü, özüne dönüştüğü bir yerdir. Varsa sizinde böyle bir hevesiniz ve hayaliniz atölyemize bekleriz.

 

Erdoğan Özelçi

 

Erdoğan Özelçi ile Röportaj:

Çalışma Ortamımızdan Kareler:


Diğer Fotoğraflarımızı Görmek İçin Tıklayınız

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR