Kargo Hakkında

 

Değerli vwclubclassic.com müşterisi ;

Sitemizden alacağınız  tüm ürünlerin  kargo ücretleri alıcılar tarafından sipariş ekranında ödenir. Söz konusu kargo ücretleri anlaşmalı kargo şirketlerinin vwclubclassic.com`a uyguladığı indirimli tarife üzerinden tahsil edilir. Fiyat tarifemiz dışarıyla kıyaslandığında hayli ekonomiktir. Şunu da hatırlatmak isteriz ki ne kadar çok ürün alırsanız kargo ücretiniz ters oranda azalacaktır; diğer alacağınız ürünlerin hepsini tek seferde almak, teker teker almaktan daha uyguna gelecektir.

Kargo Görevlisi Teslimat için adresinize geldiğinde; paketi mutlaka kargo görevlisi huzurunda açınız  ve faturada yazan ürünlerle paket içinden çıkan ürünlerin örtüştüğünü net olarak anlayınız .Eksik veya hasarlı ürün bulunması halinde teslim tutanağını imzalamayıp derhal hasar veya eksik tutanağı tutulmasını isteyiniz .Unutmayınız ki teslim fişini imzalamanız, tüm ürünleri ve hizmeti eksiksiz sağlam bir şekilde aldığınızın yasal ifadesi olacaktır .

İlgili şube veya kurye tutanak tutmaktan kaçınırsa mutlak suretle 0216 330 41 56 nolu hattan bizi arayarak bilgi veriniz .

Siparişim elime ne zaman ulaşır?
VW Classic Club olarak sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının, uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, siparişler, kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine en geç 2 iş günü, İstanbul dışına en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.

Şuan sipariş verirsem, ürünümü bugün kargoya verebilir misiniz?
Hafta içi 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün; cumartesi 11.00'den sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. Pazar günleri kargoya teslimat yapılmamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR